ВУЗ ШАГ
 
Підрозділ дошкільної освіти НВК № 11

Зараховані діти

                                   Р І Ш Е Н Н Я 

 

13.11.2018                            Мукачево                                         №

     Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів міста

     З метою раціонального формування мережі груп, недопущення перевищення норми наповнюваності груп дітьми,згідно заяв батьків дітей та  керуючись пп.2 п. «а» ст. 32, ст.52, ч.6 ст 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив:

 

 

1.Дозволити керівникам дошкільних навчальних закладів:

1) згідно заяв батьків, поданих станом на 07.11.2018 зарахувати дітей з 15.11. 2018 року до дошкільних навчальних закладів (список додається);

2) розмістити списки зарахованих дітей на сайтах дошкільних навчальних закладів та ознайомити батьків з даним рішенням.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради Кришінець – Андялошій К.

 

Міський голова                                                  А.Балога                                                                                                                            

                                                               

 

СПИСОК 

дітей, яких зараховано  з 15 листопада 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Маркович Михаіл Романович 26.12.2016 р.

2.Чопік Крістіан Володимирович 05.09.2013р.

3.Земрох Ксенія Дмитрівна 20.06.2015р.

СПИСОК

дітей, яких зараховано  з 01 жовтня 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Усенко Анна Олександрівна 15.10.2016р.

2.Тернущак Олександр Ростиславович 31.12.2015р.

3.Кутянська Елеонора Олександрівна 09.08.2015р.

4.Фекете Антоній Ярославович 30.01.2017р.

5.Фекете Ніна Ярославівна 30.01.2017р.

6.Подоляк Андрій Андрійович 09.08.2016р.

7.Гнатик Владислав Іванович 02.10.2015р.

 СПИСОК

дітей, яких зараховано з 20 серпня 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Шевера Надія Михайлівна 01.10.2015

2.Богачов Євген Константинович 21.08.2015

3.Ціцей Василь Васильович 12.08.2014

4.Завойски Артем Васильович 18.11.2016

5.Штефіцко Олександра Сергіївна 31.03.2016

6.Басай юлія Володимирівна 09.03.2015

7.Білей Анна Михайлівна 05.03.2016

 

 

СПИСОК

дітей, яких зараховано з 01 липня 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

      1. Швардак Каміла Ігорівна 12.08.2015

  1. Головач Соломія Іванівна 06.07.2016

  2. Онац Софія Ігорівна 22.09.2016

  3. Пехньо Андрій Іванович 26.10.2016

  4. Шевченко Олександр Костянтинович 24.09.2016

  5. Фучко Кевін Крістіанович 24.05.2016

  6. Кошкіна Меріта Сергіївна 26.02.2013

  7. Вязач Поліна Юріївна 21.09.2016

  8. Кучер Максим Андрійович 19.05.2016

  9. Попович Владислав Владиславович 14.07.2016

  10. Вародій Інна Віталіївна 13.06.2016

  11. Філіповський Володимир Ярославович 13.03.2016

  12. Соляник Давід Володимирович 30.01.2017

  13. Качур Богдан Андрійович 31.07.2016

    15.Авдимирець Домініка Станіславівна 17.09.2016

    16. Мошак Богдан Олегович 25.08.2013

    17.Мошак Анастасія Олегівна 05.01.2016

    18. Юрик Вікторія Артурівна 04.10.2016

    19. Химинець Ілля Юрійович 25.07.2016.

 

  СПИСОК

дітей, яких зараховано з 01 червня 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

                                                   

1.Танинець Василь Васильович, 25.02.2015

2.Гойдаш Дарья Романівна, 30.06.216

3.Сташко Ксенія Русланівна, 16.12.2015

4.Мікеш Олександр Михайлович,15.11.2016

5.Щадей Ярослав Васильович,17.05.2016

6.Кравчук Ангеліна Леонідівна,13.12.2015

7.Ійдер Максим Максимович, 28.04.2016

8.Шевко Анна Денисівна. 27.12.2016

9.Раточка Михайло Михайлович. 05.01.2016

10.Копча Олександра Іванівна,03.02.2016

11.Орешина Олександра Сергіївна, 18.10.2016

12.Єнілін Олександр Євгенійович, 28.07.2016

13.Кость Вадим Іванович, 21.07.2016

14.Патакі Степан Степанович, 11.01.2016

15.Бондаренко Арсеній Петрович, 03.02.2016

16.Грабарь Ельдар Едгарович, 28.04.2016

17.Мотиль Артем Анатолійович, 03.04.2016

18.Дудинець Тимофій Іванович, 28.04.2016

19.Шпенькович Марк Андрійович, 11.08.2016

20.Костюк Олександр Юрійович, 13.05.2015

21.Мосейко Маркіян Сергійович, 03.06.2016

22.Ковач Дімітрій Сергійович. 21.07.2016

23.Атабаєва Камалія Бахадирівна, 07.03.2016

24.Рейті Іванна Іванівна, 07.07.2015

25.Григорик Ксенія Генадіївна, 08.03.2016

26.Лонський Назар Андрійович, 25.07.2016

27.Галас Еміліан Васильович, 26.01.2017

28.Фабрі Єлизавета Василівна, 30.03.2016

29.Алмаші Артем Романович, 28.11.2015

30.Савчин Єва Віталіївна, 04.09.2016

31.Крилов Андрій Іванович, 27.07.2016

32.Товт Сергій Сергійович, 22.03.2016

33.Кантемиров Марк Дмитрович, 26.12.2015

34.Таран Артем Миколайович, 30.10.2016

35.Владимир Іван Михайлович, 07.07.2016

36.Молнар Діана Едуардівна, 09.06.2016

37.Шкутка Вікторія Вікторівна, 10.12.2013

38.Голянич Наталія Русланівна, 03.09.2016

39.Іванчо Мирослав Мирославович,10.10.2016

40.Гаджега Кирил Іванович, 24.03.2016

41.Станкович Андрій Аттилович, 12.07.2016

42.Деркач Михайло Іванович, 25.11.2016

43.Рішко Софія Вікторівна, 02.12.2016

44.Шпеник Дар’я Вячеславівна, 19.05.2016

45.Райчинець Іван Артурович, 19.01.2017

46.Витрва Ангеліна Віталіївна, 15.06.2016

47.Черепаня Емілія Володимирівна, 15.07.2016

48.Федак Михайло Юрійович, 27.07.2015

49.Дан Андріан Іванович, 12.10.2016

50.Пивовар Юлія Вікторівна,08.06.2016

 

СПИСОК

дітей,яких зараховано з 02 травня 2018 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Новікова Злата,19.11.2015

2.Євстропова Тереза,09.08.2015

3.Притула Олексій,27.07.2015

 

    СПИСОК   

дітей,яких зараховано з 02 квітня 2018 року до дошкільних  навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів 

1.Лизанець Назар,02.09.2014                                                                                        

                                                               СПИСОК

дітей,яких зараховано з 01 грудня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Ломпарт Крістіна, 27.04.2015

СПИСОК

дітей,яких зараховано з 02 жовтня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Карріон Гонсалес Хосе, 14.12.2015

2.Калинич Ілля, 24.09.2015

3.Бахмат Максим, 04.10.2015

4.Балога Ізабель, 19.08.2012

5.Книш Олександр, 21.05.2014

6.Шіц Емілія, 18.04.2016 

                                                             СПИСОК

дітей,яких зараховано з 01 вересня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Горська Ніна,02.03.2016

2.Катрич Дмитро,12.11.2014

3.Кунак Андрій,02.10.2014

4.Попп Майя,22.08.2013 

 

                                                             СПИСОК

дітей,яких зараховано з 01 серпня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Курта Олександр,04.11.2015

2.Абзалов Дамір,17.09.2014

3.Драга Мішель,24.03.2015

                                                    СПИСОК   

дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Пеца Анна,29.08.2015

2.Пашко Федір,20.04.2014

3.Фаринич Артем,12.01.2015

4.Коструб Андрій,20.11.2013

5.Біловар Соломія,06.08.2015

6.Чорі Роман,16.07.2015

7.Новіков Даниїл,11.06.2015

8.Тангел Крістіна,17.06.2014

9.Кошкіна Меріта,26.12.2013

10.Лимак Юлія,16.07.2015

11.Демченко Влада,16.10.2014

 

                                                         СПИСОК

дітей,яких зараховано з 01 червня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Дзямка Серафіма,06.02.2015

2.Дзямка Соломія,06.02.2015

3.Молчанов Нікіта,09.05.2015

4.Микулянич Анна,11.08.2015

5.Куцкір Анастасія,22.07.2015

6.Паук Артур,02.01.2015

7.Кікоть Микита,09.09.2012

8.Маточка Максим,19.10.2015

9.Шкелебей Анастасія,13.10.2015

10.Ковач Ніколетта,01.02.2015

11.Фекете Богдана,15.01.2014

12.Симодейко Дарина,28.03.2015

13.Козар Василь,11.03.2014

14.Козар Катерина,08.06.2015

15.Харченко Тіна,03.03.2015

16.Кохан Софія,03.07.2015

17.Пастушенко Тимофій,03.01.2015

18.Дудинець Єва,06.01.2015

19.Шубелка Назар,10.10.2015

20.Дроздецька Домініка,10.09.2015

21.Гандарі Роман,28.07.2015

22.Монда Василь,02.06.2015

23.Мірзоян Арутюн,11.01.2015

24.Савчинець Мар’яна,05.06.2015

25.Пахір Крістіна,23.03.2015

26.Комар Марія,26.09.2015

27.Свириденко Олександр,02.04.2015

28.Піпаш Ростислав,15.09.2014 

                                                СПИСОК

дітей,яких зараховано з 03 травня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

1.Міклі Марія,11.11.2014

2.Лаукай Маріанна,18.03.2014

3.Товт Ханна,22.09.2014

4.Штелень Максим,09.07.2015

5.Білак Дана,07.12.2015

6.Говдиш Назарій,22.10.2015

7.Орбан Дарина,25.04.2014

8.Мушинська Єлизавета,10.06.2015

9.Машіка Анна,19.09.2015

10.Максим Каміла,21.02.2015

11.Барановський Арсеній,16.07.2015

12.Бисага Тіхон,27.03.2014

13.Піров Назар,21.02.2015

14.Пушкарович Ніколета,31.07.2015

15.Юрик Дмитро,07.04.2015

16.Ящинська Мая,25.08.2015

 

                                         

                                                СПИСОК

 

дітей,яких зарахованоз 03 квітня 2017 року до дошкільних навчальних закладів та  дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

​1.Фелькер Нікіта,15.04.2015

 

                                                   СПИСОК 

дітей яких зараховано з 01 грудня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування

1. Барта Микола, 06.12.2014

2. Прокоп Тарас, 20.06.2015

 

 

 

 

                                          СПИСОК 

дітей яких зараховано з 01 листопада 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування

1. Панін Нікіта, 13.02.2015

2. Савицька Юлія, 06.05.2015.

3. Попова Аніта, 28.11.2014.

4. Мелищук Давід, 21.09.2014

 

 

                                               СПИСОК

дітей, яких зараховано з 03 жовтня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на                                       

        1.Симочко Глафіра, 29.01.2015

    1. 2.Рейші Максиміліан, 18.01.2013

      3.Мейко Дар’я, 10.08.2011

      4.Гавріш Дем’ян, 01.05.2015

      5.Сарканич Денис, 22.12.2014

      6.Крилов Іван, 31.08.2011

      7.Грига Вікторія, 10.02.2012

      8.Сипень Дмитро, 23.07.2014

      9.Переста Олександр, 05.01.2015

      10.Карріон Гонсалес Франціско Хавіер, 06.11.2012

      11.Карріон Гонсалес Хесус, 04.05.2011

      12.Зінич Олександр, 22.07.2013

       

     

                                                    СПИСОК

    дітей, яких зараховано з 01 вересня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на

     

    1.Солоненко Кіра, 30.01.2015

      2.Тейфель Євгеній, 01.10.2013

      3.Пехньо Єва, 17.09.2014

      4.Ільницька Поліна, 28.02.2015

      5.Біловар Юрій, 27.10.2014

      6.Скунзя Дарина, 14.11.2014

      7.Ковердан Максим, 15.04.2014

      8.Мамедова Аліна, 21.11.2013

      9.Синетар Ксенія, 25.03.2015

      10.Левічева Вероніка, 23.02.2015

      11.Орос Іван, 16.01.2014

      12.Волох Анастасія, 25.12.2014

      13.Шипович Софія, 27.09.2013

      14.Нетребко Вероніка, 09.05.2013

      15.Нетребко Віктор, 09.05.2010

      16.Дворецька Софія, 17.12.2014

      17.Шафар Іван, 09.09.2014

      18.Кондрич Анна, 29.12.2014

      19.Завидняк Олександра, 02.01.2012

       

       

                                                         СПИСОК

      дітей, яких зараховано з 01 серпня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на

       

      Дошкільний навчальний заклад №34

      1. Шпеньович Катерина, 07.12.14

      2. Хіминець Анна, 21.08.2011

       

       

                                                          СПИСОК

      дітей, яких зараховано з 01 липня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на

       

      Дошкільний навчальний заклад №34

      1. Бундзяк Максим, 28.12.2013

      2. Варга Святослав, 05.07.2014

      3. Савченко Віталій, 22.10.2014

      4. Фекете Ольга, 05.03.2014

      5. Гаврилюк Владислава, 19.11.2014

      6. Пивоварчук Вікторія, 25.02.2014

      7. Борисов Євгеній, 29.08.2014

      8. Гусєва Дарина, 20.04.2014

      9. Доктор Кристина, 09.02.2014

      10. Чопик Мирон, 09.09.2014

      11. Хурда Олександр, 26.09.2014

      12. Гринишин Артем, 05.08.2014

      13. ІшковМатвій, 20.09.2014

      14. Ішков Марк, 20.09.2014

       

       

                                                       СПИСОК

      дітей, яких зараховано з 01 червня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на

       

      Дошкільний навчальний заклад №34

      1. Кабінецький Артур, 29.11.2010

      2. Ковачик Владислав, 25.03.2014

      3. Селеш-Нодь Тимофій, 31.10.2014

      4. Ленюська Емілія, 13.01.2014

      5. Біличко Артем, 05.06.2014

      6. Кукуруза Дар’я, 28.02.2014

      7. Бауман Емілія, 27.08.2014

      8. Бальцар Ілля, 07.08.2014

      9. Павлина Тимофій, 15.08.2014

      10. Боруж Крістіна, 17.07.2014

      11. Горват Роланд, 03.10.2014

      12. Пупена Давид, 27.08.2014

      13. Переста Катерина, 24.04.2013

      14. Симканич Даніель, 08.10.2013

      15. Луцьо Даніела, 21.08.2014

      16. Ільтьо Матвій, 18.01.2014

      17. Ісевич Євгенія, 14.09.2014

      18. Кельбас Поліна, 02.10.2013

      19. Кондрак Олександр, 02.06.2014

      20. Мігоцький Максим, 24.12.2014

      21. Спасюк Крістіан, 14.11.2014

      22. Мовчан Марія, 29.08.2014

      23. Різак Даніель, 30.12.2013                

       

                                                  

                                                           СПИСОК

      дітей, яких зараховано з 04 травня 2016 року до дошкільних навчальних закладів, які проживають на закріплених за закладами територіях обслуговування станом на

       

      Дошкільний навчальний заклад №34

      1. Білеуш Денис, 24.08.2014р.н.

      2. Швалагіна Єва, 25.02.2014р.н.

      3. Шкелебей Вікторія, 08.02.2014р.н.

      4. Бондаренко Ростислав, 12.06.2014р.н.

      5. Антонов Патрік, 20.05.2014р.н.

      6. Лавкай Олександр, 18.01.2014р.н.

      7. Алберт Саміра, 09.07.2014р.н.

      8. Уста Павло, 19.04.2014р.н.

      9. Ціцей Василь, 12.08.2014р.н.

      10. Якима Олександр, 12.09.2013р.н.

      11. Пупена Давид, 27.08.2014р.н.

      12. Колнишева Тетяна, 09.07.2014р.н.

      13. Бальцар Ілля, 07.08.2014р.н.

      14. Шулте Емілія, 19.01.2014р.н.

      15. Кукуруза Дар»я, 28.02.2014р.н.

      16. Варга Евеліна, 30.08.2014р.н.

      17. Скукіс Юрій, 02.09.2014р.н.

      18. Сарканич Дарія, 03.04.2014р.н.

      19. Головач Софія, 13.06.2014р.н.

      20. Марухнич Еліа, 16.05.2014р.н.

      21. Переста Катерина, 24.04.2013р.н.

      22. Шелельо Вікторія, 06.10.2014р.н.

      23. Медулич Мартіна, 22.03.2014р.н.

       

       

       

      Заступник міського голови,                                                         О.Галай

      керуючий справами