Підрозділ дошкільної освіти НВК № 11

Про заклад

Наш дитячий садочок щодня радо зустрічає понад 320 веселих, життєрадісних хлопчиків і дівчаток, які знаходять тут щирих друзів і відкривають світ своїх захоплень у 13 вікових групах, з яких:

• 3 групи ясельного віку;

• 10 груп дошкільного віку.

Режим роботи закладу:

Дошкільний навчальний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем.

Вихідні дні: субота. неділя, святкові дні.

Щоб задовільнити різнобічність запитів і потреб вихованців у дошкільній установі робота будується за інтелектуальним, художньо-естетичним та фізично-оздоровчим напрямками:

• Інтелектуальний напрямок – сприяє навчанню дітей грамоті за методиками російського педагога Зайцева та бельгійського педагога О. Декролі. (70% дітей старших груп – читають), математиці, розвитку логічних здібностей.

• Художньо-естетичний – забезпечує участь дітей в театральній діяльності, розвиває музичну скарбницю знань і секрети чарівних фарб, прилучає дітей до танців.

• Фізично-оздоровчий напрямок дає дітям можливість вдосконалюватися під час інших форм роботи з фізичного виховання.

В дошкільному закладі комфортні, затишні групові приміщення, оформлені за сучасним дизайном, обладнані сучасними меблями та наповнені різноманітними іграшками. Кожна група відображає свій стиль, неповторність, індивідуальність.

Працівники нашого закладу дбають про створення для кожної дитини фізичного, психологічного, емоційного, морального комфорту.

Щодня вони радо переступають поріг садочка для того, щоб:

дарувати дітям радість спілкування;

віддавати їм всі свої знання;

стати для дітей справжніми друзями та партнерами у всіх справах;

дати кожній дитині можливість розквітнути, розкрити свої потенційні можливості.